Living in the clouds - Warsaw Cosmopolitan in 4K

Warsaw's Cosmopolitan is one of the most beauty residential towers in Warsaw. This building is the hero of this short film, but you can also see other known Warsaw buildings covered with a cloud blanket. Photos taken in the autumn of 2018 by DJI Mavic Air.

Hits: 1075

Mel Gibson w spocie na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Znany amerykański aktor i reżyser wystąpił w nowym spocie Polskiej Fundacji Narodowej na stulecie odzyskania niepodległości Polski, w którym wolność jest porównana do domu – bezpiecznego, ciepłego i rodzinnego miejsca.

W uniwersalnym przesłaniu Mel Gibson zaprasza do wspólnego świętowania 11 listopada.

"Największą nagrodą z podróży jest powrót do domu, czasem zajmuję chwilę, czasem jeden głęboki wdech. Mija godzina i kolejna godzina. Upływają dni i noce..." - tak zaczyna się krótki film w języku angielskim. Zapraszamy do oglądania.

Hits: 1491

The Tall Ships Races Sunderland 2018

POLNEWS TV chciałby zaprosić wszytskich Państwa na fantastyczny event rodzinny - The Tall Ships Races Sunderland 2018. W tym tygodniu 55 żaglowców z całego świta przypłynie do Sunderlandu, a pierwsze okręty pojawią się już we wtorek 10 lipca, gwarantując spektakularny widok z brzegu morza i nadbrzeża rzeki Wear.

Poniżej oficjalne wideo oraz link do strony interenetowej, gdzie znajdą Państwo dokładne daty, mapki i wiele innych informacji.
https://www.tallshipssunderland.com

Hits: 2350